Cad

IBSDesign oferuje swoim Klientom w Polsce i za granicą specjalistyczne usługi projektowe i outsourcing w branży projektowej.

Specjalizujemy się w projektowaniu 3d, tworzeniu koncepcji produktu oraz jego dokumentacji technicznej w oparciu o wiodące systemy wspomagające procesy projektowania CAD: Catia oraz SolidWorks.

Dostarczamy kompleksowych rozwiązań w dziedzinie:

  • środków transportu
  • produktów przemysłowych
  • urządzeńoraz maszyn

Znajomość specyfiki rynku oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam podejść do każdego projektu indywidualnie i wybrać rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb, co stanowi gwarancję najwyższej jakości podczas całego procesu realizacji.

Nasi Klienci doceniają nie tylko wysoką jakość usług, ale też wykwalifikowaną kadrę specjalistów, perfekcyjnie dobieranych na potrzebę konkretnych projektów.

Różnorodność stawianych nam zadań wymaga od nas elastycznego podejścia,dlatego oferujemy Naszym Klientom najdogodniejsze dla nich formy współpracy, zakładające zarówno możliwość realizacji projektu w siedzibie Klienta, jak i w biurze IBSDesign.

W każdym projekcie, w którym uczestniczymy, szczególną wagę przykładamy do efektów prac. Zależy nam na osiągnięciu tylko takich rezultatów, które w pełni satysfakcjonują naszych Klientów.

 

Załączniki