Design

Wzornictwo

Dobry produkt to przemyślany produkt! Atutem IBSDesign w zakresie wzornictwa przemysłowego jest znajomość technologii oraz procesów produkcji i umiejętność dopasowania się do nich.

Tworzymy projekty koncepcyjne na potrzeby różnych gałęzi przemysłu, dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Przykładamy szczególną wagę się nie tylko do estetyki produktów, ale również do ich ergonomii , funkcjonalności i zgodności z obowiązującymi trendami rynkowymi.

Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam i Państwu kreować otaczającą rzeczywistość jako środowisko przyjazne, estetyczne i funkcjonalne.

 

Rozwijanie produktu

Jesteśmy specjalistami w zakresie analizy produktu oraz odświeżania jego wizerunku. Tworzymy projekty wspomagające komunikację wizualną firm, produktów i marek. Kreujemy również nowe marki istniejącej firmy.

Wdrażanie nowych produktów jest wieloetapowym procesem, który wymaga ogromnego nakładu pracy, wiedzy, profesjonalizmu i zaangażowania. Każdy etap projektowania musi być spójny i wpływać pozytywnie na całokształt wyrobu.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, które oddajemy do Państwa dyspozycji, jesteśmy w stanie stworzyć zespół gwarantujący uzyskanie pożądanego efektu.

 

Załączniki