Szukamy pracowników!

Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu? Dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy specjalistów, chcących rozwijać się w naszej firmie:

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Pewne wynagrodzenie i bonusy

Interesujące projekty

Przyjazna atmosfera pracy

Elastyczne godziny pracy

Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Kogo szukamy?

Pełny etat

Typ umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska pracy:

  • projektowanie oprzyrządowania spawalniczego w oparciu o oprogramowanie SolidWorks oraz
    Inventor
  • praca na terenie Wrocławia
  • aktywne uczestnictwo w procesie produkcyjnym oprzyrządowania
  • praca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie projektowania oprzyrządowania
  • bardzo dobra znajomość programu SolidWorks oraz AutoCAD
  • mile widziana znajomość programu Inventor
  • wyższe wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)
  • dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w zespole
  • duża samodzielność i odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Pełny etat

  • spawanie metodą MAG/TIG,
  • spawanie elementów konstrukcji maszyn, wyposażenia i instalacji dla branży samochodowej, kolejowej
    oraz spożywczej,
  • wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej,
  • obróbka ślusarska,
  • prostowanie konstrukcji po spawaniu

Wymagania:

  • umiejętność spawania metodą MAG/TIG,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • dyspozycyjność, sumienność, dokładność, precyzja,
  • sprawność fizyczna i manualna,
  • obsługa elektronarzędzi i urządzeń spawalniczych,
  • kreatywność,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport.

Pełny etat

Jeśli:

• Potrafisz obsługiwać i programować frezarki 3-osiowe CNC na sterowaniu Siemens840D,
• dobrze czytasz rysunek techniczny, w tym głównie obróbczy,
• lubisz pracować zarówno przy produkcji jednostkowej, jak i średnio seryjnej (do kilkuset sztuk),
• potrafisz samodzielnie dobierać i korygować parametry obróbki, uwzględniając rodzaj konstrukcji, wymagania rysunkowe,
• nie boisz się podejmować decyzji, odznaczasz się samodzielnością podczas pracy,
• posiadasz techniczny zmysł, widząc problemy szukasz nie tylko rozwiązania, ale również przyczyny,
• potrafisz pracować samodzielnie i w zespole (praca w systemie 2-zmianowym).
• Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane przy obróbce detali spawanych)
• Posiadasz umiejętności modelowania CAM w programie Fusion 360 – nie jest to warunek konieczny, aczkolwiek spory atut ☺
To nasza oferta powinna Cię zainteresować !

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, pełnej obróbczych wyzwań,
• miłą atmosferę i przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy,
• ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta multisport,
• indywidualny system premiowy, w tym drobne nagrody za usprawnienia,
• wsparcie wysoce wykwalifikowanej kadry inżynierskiej (firma o charakterze projektowo –produkcyjnym),
• dogodny dojazd do pracy (komunikacja miejska, bliskość AOW),
• bezpieczne warunki pracy.

Pełny etat

Jeśli:

• Dobrze czytasz rysunek techniczny, w tym głównie obróbczy,
• Lubisz pracować zarówno przy produkcji jednostkowej, jak i średnio seryjnej (do kilkuset sztuk),
• Potrafisz samodzielnie dobierać i korygować parametry obróbki, uwzględniając rodzaj konstrukcji, wymagania rysunkowe,
• Nie boisz się podejmować decyzji, odznaczasz się samodzielnością podczas pracy,
• Posiadasz techniczny zmysł, widząc problemy szukasz nie tylko rozwiązania, ale również przyczyny,
• Potrafisz pracować samodzielnie i w zespole (praca w systemie 2-zmianowym).

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, pełnej obróbczych wyzwań,
• Miłą atmosferę i przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy,
• Ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta multisport,
• Indywidualny system premiowy, w tym drobne nagrody za usprawnienia,
• Wsparcie wysoce wykwalifikowanej kadry inżynierskiej (firma o charakterze projektowo –produkcyjnym),
• Dogodny dojazd do pracy (komunikacja miejska, bliskość AOW),
• Bezpieczne warunki pracy.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Skontaktuj się z nami!